Navigation
Home Page

Award Winners

2017 - 2018 Award Winners (Clubs & 100% Attendance)

2016 - 2017 Award Winners

 

These are the names of the children who, through the application of hard-work, diligence, honesty, politeness and all of those things that make Camm's children wonderful, have earned awards.  Well done all!

Bronze

 

Year 1

Eva                                Bethany                         Ruby

Emmi                             Aden                              Harrison

Louie

 

Year 2

Jasmine                         Kay'leece                       Evie-Mae

Sophia                           Milani                             Emma

Gracie                           Emily                              Adrian

Maisie                           India                              Mia

Andrei                          Ellis

 

 

Year 3

Isabel                            Pasha                             Shakayah

Georgia                          Annaleese                      Millie

Layla                              Caleb                             Harry

Lily                                 Zak                               Nikki

Jay                                Sam                               Jonathan

 

Year 4

Caitlin H                        Caitlin M                        Isaac

Darcy                            Poppy                             Liam

Emma                            Charlie                           Noel

Arvie                            Alice                              Adelaide

Paige                            Shannon                         James

Libby                            Grace                             Summer

Mya                              Brogan                           Byron

Nathaniel                     Kai                                  Maddison

Lexi                              Hollie                             Lily

Evie                              Benjamin                        Reuben

Oliver

 

Year 5

Lilly S                           Lily C                              Noah

Jessica A

Silver

 

Year 1

Eva                                              Ruby

Chloe                                           Bethany

 

Year 2

Gracie                                         Emma                       Jasmine

Sofia                                          Evie-Mae                  Milani

Emily

 

Year 3

Franky                                        Isaac                         Zak

Shay                                           Pasha

Gold

Year 1

Ruby                      Bethany               Eva

Emmi                      Chloe                 Gracie

 

Year 2

Gracie 

 

Year 3

Issac                     Franky

PLATINUM

 

After Gold comes a more precious metal, the PLATINUM award.  For this the children receive a special badge in recognition of their superb efforts.

 

First EVER Winner

 

Eva - Year 1

 

 

_________________________________________________________________________

 

 

 

2015 - 2016 - Past Winners

Bronze Bands

 

Year 1 -

 

William                                           Flora

 

Year 2 -

Nikki (1st this year)                       Jessica (2nd this year)

Harry (3rd this year)                     Thomas

Kelsi                                               Alfie

Anna                                               Shakayah

Jordan                                            Layla

Isaac                                              Lily

Caleb                                              Maddison

Isabel                                            Riley

Milly                                               Emily A

Callum                                             Frankie 

 

Year 3 -

Darcy                                              Grace

Caitlin H                                          Emma

 

Year 4 -

Finley                                            Miruna

Ruby                                              Bailey

Charlie                                           Lily

Annabell                                         Acer 

Jess M                                           Oliver              

 

Year 5 - 

Katie                                              Luke

Jessica                                          Joseph

Lilliana                                          Alisha

Scarlett                                       Alicia-Mai

Daisy

 

SILVER BANDS

 

Year 2

Nikki                                                Georgia

Pasha                                               Shakayah

Alfie                                                Jessica

Maddison 

 

Year 4

Jessica A                                          Ruby

Darcie                                               Noah

Lily                                                    Miruna

Finley                                                Acer

 

Year 5

Alisha                                                Abilgail

Ellie

GOLD AWARDS

 

Year 2

 

Nikki 

School Signs

AWARD WINNERS

 

During the year, the children collect stickers to work towards a goal of achieving their Bronze, Silver and Gold Awards.  This is done through hard work, excellent behaviour, top effort and generally anything and everything that makes staff go 'WOW!'.

 

Kids - WE SALUTE YOU!

BRONZE AWARD WINNERS - 50 STICKERS!

 

Reception

Kayleece                       William

Charlie                          Jayden

Emma                            Emily

Flora                             Mia

Corey                            Mason

Leo                               Evie-Mae

Ella                               Kane

Andrei                          Maddison

Gracie

 

Year 1

Shakayah                       Annaleese

Harry                             Isabel

Milly                               Kelsi

Georgia                          Layla

Jordan                           Anna

Freya

 

Year 2

Grace                            Emma

Arvie                             Poppy

Libby                             Summer

Darcy                             Reuben

Noel                               Caitlin

James                            Hollie

Mya                                Lexi

Micha                             Paige

Brogan                            Oliver

Kai                                 Byron

Megan

 

 

Year 3

Annabel                         Darcie

Jessica A                      Charlie

Noah                             Jasmine R

Jasmine B                      Bethany

Finley                            Miruna

Lily                                

 

Year 4

Scarlet                          Madison

Thomas                          Elliot

Abigail                           Libby

Alisha                            Alicia

Caitlin                            Jessica

Luke                              Bailey

Ryan                               Daisy

Katie                              Jasmine

Lilliana                           Ellie

Torin                              Harry

Millie                             Harley

Cole                               Joel

 

Year 5

William                          Seth

Alex                              Ella

Olivia                             Terri-Leigh

Dylan                             Vanessa

Amy                               Amelie

Elise                              Ellie R

Harry                            Emma                      

 

Year 6

Still counting them up!

 

!!SILVER AWARD WINNERS - 100 STICKERS COLLECTED!!

 

Year 2

Grace

 

Year 3

Noah                               Jessica

Jasmine B

 

Year 5

Seth

!! GOLD AWARD WINNERS - 150 STICKERS COLLECTED!!

 

Year 5

Seth

 


Top